Oficjalna domena BPS wystartowała

SatoshiPoW (BSP)
Bitcoin wykorzystujący PoT/PoW w celu wyeliminowania pul wydobywczych
Praca Bitcoina odbywa się poprzez hashowanie niewydanych wyników transakcyjnych użytkownika (utxos). Im więcej utxos przetwarzanych na sekundę, tym wyższa jest ich szybkość mieszania. Wszystkie utxos są traktowane jednakowo, co nie daje preferowanego traktowania bogatym.

SatoshiPoW
Przywraca wizję Satoshiego do życia dzięki systemowi jeden węzeł równa się jednemu głosowi. Osiąga się to poprzez przejście na algorytm Proof-of-Work (PoW) Proof-of-Transactions (PoT), który działa przy użyciu transakcji. Baseny wydobywcze są zmuszane do wycofania się z udziału; sprawia to, że Bitcoin jest znacznie bardziej zdecentralizowany.

https://www.satoshi-pow.org

Co zapoczątkowało SatoshiPoW?
Bitcoin jest wysoce scentralizowany w zakresie wydobycia. Długoletni programista BTC Luke Dashjr wypowiadał się na ten temat:

„Bitcoin nie jest już odporny na cenzurę, a centralizacja wydobycia zagraża również jego bezpieczeństwu. Czas to naprawić.”

ale rzeczywistość jest taka, że twórcy BTC nie znaleźli rozwiązania.

Rozwiązaniem jest SatoshiPoW

SatoshiPoW jest forkiem BitcoinPoW rozpoczynającym się w bloku 21.111.
Dodaje niewielką ilość dodatkowego Sha256 PoW, aby zmusić ilość sprzętu wydobywczego do znacznie szybszego wzrostu, dzięki czemu wydobycie z
PoT/PoW wymaga większej ilości nieruchomości.

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *